Filter
  • Strøm over Ethernet (PoE) Support
  • LED indikatorer
  • 2  Ethernet LAN (RJ-45) porte
  • 24 V  Power over Ethernet (PoE) spænding
  • 110 - 220 V  Indgangsspænding
129,00 DKK
Butikslager Webshopslager
  • IEEE 802.3af compliant
  • Selectable power output
  • Gigabit speed support
  • Plug-and-Play, requires no configuration
129,00 DKK
Butikslager Webshopslager
  • Strøm over Ethernet (PoE) Support
  • IEC 60950-1:2005+A1 \nUL60950‐1 \nEN55022:2010, EN55024:2010 \nFCC Class B
  • 2  Ethernet LAN (RJ-45) porte
  • 24 V  Power over Ethernet (PoE) spænding
  • 90 - 260 V  Indgangsspænding
149,95 DKK
Butikslager Webshopslager
  • 1x Incoming cable, featuring RJ45 plug, DC jack and RJ45 jack
  • 1x Outgoing cable for the device, featuring RJ45 plug, DC plug and RJ45 jack
  • Suitable for 5.5mm DC plugs
  • Connection speed: 10/100 Mbit/s
  • PVC coating
  • RJ45 plug
  • Assignment: 1/2/3/6 for data transfer, 4/5/7/8 for power supply
159,00 DKK
Butikslager Webshopslager
  • IEEE 802.3af compliant
  • Auto-determine the necessary power requirements
  • Gigabit speed support
  • Plug-and-Play, requires no configuration
199,00 DKK
Butikslager Webshopslager
  • Fiberoptisk
  • 1250 Mbit/s  Maksimal dataoverførselshastighed
  • SFP
  • Multitilstand fiber (MMF) understøttet
  • LC
593,75 DKK
Ikke på lager
  • Fiberoptisk
  • 10000 Mbit/s  Maksimal dataoverførselshastighed
  • SFP+
  • Enkelttilstand fiber (SMF) understøttet
  • 10000 m  Maksimal overførselsafstand
1248,75 DKK
Ikke på lager
  • 10000 Mbit/s  Dataoverførselshastighed (maks.)
  • SFP+
  • LC
  • 2  Fiberkanal porte
  • Fiberoptisk
4123,75 DKK
Ikke på lager


Loading more...
Copyright © 1994 - 2021 LABTECH DATA A/S. All rights reserved
For lav lagerbeholdning
Den nuværende lagerbeholdning er på denne vare, og der kan desværre ikke bestilles mere end dette. varer er derfor lagt i kurven.

OK
Show inline popup