Populære kategorier

X
Filtre
  • Gigabit Ethernet
  • 10,100,1000 Mbit/s
  • IEEE 802.3af
  • Black
  • Yes
199,00
På lager Click&collect
  • IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u
  • Black
  • Power
  • Yes
  • FCC, CE
129,00
På lager Click&collect
  • Gigabit Ethernet
  • Yes
  • IEEE 802.3at
  • White
  • Yes
249,00
På lager Click&collect
  • Fiber optic
  • 10000 Mbit/s  Maximum data transfer rate
  • Y
  • LC
  • 300 m  Maximum transfer distance
449,00
På lager
  • 2.5 Gigabit Ethernet
  • 2500 Mbit/s  Ethernet LAN data rates
  • Y
  • IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3u
  • Black
431,00
På lager
  • 5 Gigabit Ethernet
  • 10,100,1000,2500,5000 Mbit/s
  • Y
  • IEEE 802.3ab, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3u
  • Black
817,00
På lager
Fri fragt
  • Yes
  • Black
  • 1  Ethernet LAN (RJ-45) ports
  • 85044095  Harmonized System (HS) code
2036,00
På lager
Fri fragt
  • Fiber optic
  • 1250 Mbit/s  Maximum data transfer rate
  • SFP
  • Yes
  • LC
1336,00
På lager
Fri fragt
  • 40 Gigabit Ethernet
  • 40000 Mbit/s  Ethernet LAN data rates
  • QSFP+
  • 40 Gbit/s  Bandwidth
  • 2  Fiber ports quantity
5752,00
På lager
  • Gigabit Ethernet
  • 10,100,1000 Mbit/s
  • Y
  • IEEE 802.3bt, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u
  • Full
395,00
På lager
  • Gigabit Ethernet
  • 1000 Mbit/s  Ethernet LAN data rates
  • Y
  • IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u
  • Black
756,00
På lager
Fri fragt
  • 1000 Mbit/s  Maximum data transfer rate
  • 550 m  Maximum transfer distance
  • 850 nm  Wavelength
  • 1000Base-LHX
  • Plug-in
1336,00
På lager
  • Fiber optic
  • 1000 Mbit/s  Maximum data transfer rate
  • SFP
  • Yes
  • No
416,00
På lager
  • Gigabit Ethernet
  • 10,100,1000 Mbit/s
  • IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3u
  • Black
  • Y
809,00
På lager
Fri fragt
  • Fiber optic
  • 10000 Mbit/s  Maximum data transfer rate
  • SFP+
  • Yes
  • LC
3275,00
På lager
  • WLAN access point cover cap
  • Zyxel NWA1123AC, 1123ACPRO, NWA5123AC, WAC6103D
  • White
  • Plastic
  • 85177900  Harmonized System (HS) code
907,00
På lager
  • Gigabit Ethernet
  • Yes
  • Black
  • Yes
  • No
249,00
Ikke på lager
  • Y
  • White
  • Y
  • CE, FCC, IC
  • 1  RJ-45 input ports
599,00
På lager
Fri fragt
  • Fiber optic
  • 10000 Mbit/s  Maximum data transfer rate
  • SFP+
  • 80 m  Maximum transfer distance
  • IEEE 802.3an, IEEE 802.3az
3275,00
På lager
Fri fragt
  • 10000 Mbit/s  Maximum data transfer rate
  • 85369010  Harmonized System (HS) code
1336,00
På lager
Fri fragt
  • Power supply
  • Metallic
  • M4300-8X8F, M4300-12X12F, M4300-24X24F
  • 250 W  Total power
  • 100 - 240 V  AC input voltage
2223,00
På lager
  • Y
  • Black
  • Y
  • 2  Ethernet LAN (RJ-45) ports
  • 1  RJ-45 input ports
129,00
Ikke på lager
Fri fragt
  • 10000 Mbit/s  Maximum data transfer rate
  • 18 g  Weight
  • 85176990  Harmonized System (HS) code
3195,00
På lager
  • Fiber optic
  • 1000 Mbit/s  Maximum data transfer rate
  • SFP
  • Yes
  • No
415,00
På lager
Fri fragt
  • 10000 Mbit/s  Maximum data transfer rate
  • 300 m  Maximum transfer distance
  • 10Gbase-SR
  • 17.1 g  Weight
  • 85369010  Harmonized System (HS) code
3202,00
På lager
Fri fragt
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 1000,10000 Mbit/s
  • SFP+
  • 10 Gbit/s  Bandwidth
  • 8  Fiber ports quantity
5752,00
På lager
Fri fragt
  • Fiber optic
  • 100000 Mbit/s  Maximum data transfer rate
  • QSFP28
  • No
  • Yes
1110,00
På lager
Fri fragt
  • Power supply
  • Metallic
  • Yes
  • M4300-28G-PoE+, M4300-52G-PoE+
  • 550 W  Total power
3711,00
På lager
Fri fragt
  • Power supply
  • Metallic
  • M4300-28G, M4300-52G
  • 150 W  Total power
  • 100 - 240 V  AC input voltage
2223,00
På lager
Fri fragt
  • Power supply
  • Aluminium
  • 600 W  Total power
  • 110 - 240 V  AC input voltage
  • 85177900  Harmonized System (HS) code
4661,00
På lager

Henter...
 
Copyright © 1994 - 2023 LABTECH DATA A/S. All rights reserved
Din vare er nu lagt i kurven
Du kan til enhver tid gå til kassen ved at klikke på kurven oppe i toppen af siden.


Fortsæt med at handleGå til kassen
Show inline popup
For lav lagerbeholdning
Den nuværende lagerbeholdning er på denne vare, og der kan desværre ikke bestilles mere end dette. varer er derfor lagt i kurven.

OK
Show inline popup